Свято для дітей

25 травня СТОВ «Надія ВП» та агро-компанією «ILTA» в Пулинах проведено сімейний фестиваль, приурочений Дню захисту дітей. Селищною радою відзначено активних школярів громади, котрі досягли гарних успіхів у навчанні, спорті, хореографії.

Свято відбувалося на стадіоні професійного ліцею. Близько 12 години там почали збиратися учасники фестивалю – школярі, малеча з батьками і просто охочі подивитися цікаве дійство. Лунала весела музика, працювали атракціони, захоплюючі майстер-класи, яскрава фотозана.

Присутніх батьків та малечу вітала секретар Пулинської ОТГ Олена Гузюк, яка разом з представниками відділу гуманітарного вручила дітям подарунки та солодощі. Серед нагороджених – «Зразковий хореографічний колектив «Колорит» КЗПО «Центру дитячої та юнацької творчості» селищної ради.

Свято було яскравим та видовищним, що надовго запам’ятається дітям.