Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Відкрито пам’ятну дошку Володимиру Давидюку

13 травня у філії ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст. Очеретянській школі відбулося урочисте відкриття пам'ятної дошки Заслуженому вчителю України Володимиру Давидюку. Дошка розміщена на фасаді будівлі музейного комплексу.

На урочистому відкритті були присутні очільник Пулинської громади Олександр Гаврилюк, районної ради Анатолій Липко, депутати рад, колеги, друзі, односельчани.

Почесну місію: відкриття пам’ятної дошки було надано дружині Володимира Дмитровича Зої Давидюк.

Присутні поділилися спогадами про Володимира Дмитровича, його життєвий і творчий шлях. Володимир Дмитрович багато працював. Йому присвоєно звання Почесний громадянин Пулинського району; засновник музейного комплексу Очеретянської ЗОШ; автор кількох історичних книжок та активний дописувач районної газети «Вісті».

В.о. старости Очеретянського округу Людмила Володіна зачитала звернення до селищного голови Олександра Гаврилюка про перейменування однієї з вулиць села на честь В.Д.Давидюка.

Учні місцевої школи поклали квіти до пам’ятної дошки. І як зазначив Я.Л. Романчук у своєму виступі: «Слова забуваються, а те, що викарбуване на граніті, буде вічно».

На завершення заходу присутні відвідали музейний комплекс освітнього закладу.

 

 

 « повернутися до списку новин