До Дня матері

Дата: 11.05.2019 15:38

Мамо, матінко, матусю – скільки ніжності, любові в цих словах. До Дня матері, який в Україні відзначається 12 травня, в ОЗЗСО Пулинській ЗОШ І-ІІІ ступенів вшановували матір-берегиню учні Очеретянської філії.

Фото без описуНайкращі слова віршів і пісень вони присвятили матері. Зі сцени лунав заклик до кожного бути вдячною дитиною у будь-якому віці. Адже все починається з любові, що безкорисно дарує нам мама, взамін не вимагаючи, не чекаючи і не просячи нічого.

Як пише Лариса Кадинюк : «Ніхто з людей не любить так, як мати.Фото без опису

Ніхто не пробачає, як вона.

Тож хай не в’яне материнська доля,

Хай не змовкає пісня на вустах.

Шануйте матерів- це Божа воля,

Вони ж свої нам віддали літа».

Кожен маленький артист на сцені у свій виступ вкладав усю душу, найкращі почуття, найщиріші побажання. Тож всі номери супроводжувалися гучними оплесками глядачів, які з цікавістю й інтересом, захопленням і захватом дивились на сцену.

А спечений з любов’ю коровай, як символ родинного тепла і достатку, не залишив байдужим нікого.

Впевнені, кожен із присутніх з теплом згадав свою маму, а в неділю дітки обов’язково привітають своїх матусь та бабусь з цим святим днем – Днем матері.

Хай Бог охороняє усіх мам від злого,

Хай світить сонце й колосяться жита,

Щоб мами всі були щасливі і здорові

На многії і многії літа.

Фото без описуСпасибі юним артистам з Очеретянської філії та їх вчителям за свято позитивних емоцій, душевного тепла. Хай додає вам Господь сили і натхнення!

Фото без описуЗ.А.Лисюк, директор ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І – ІІІ ст.