Пам’яті Олександра Дідовця

11 травня на селищному стадіоні «Колос» в Пулинах відбулися змагання з футболу серед ветеранів у залік обласних спортивних ігор Житомирщини пам’яті заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Олександра Дідовця.

У змаганнях взяли участь п’ять команд: ветерани Пулинської, Радомишльської, Курненської ОТГ, Житомирського та Коростенського районів.

З вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Олександр Гаврилюк та голова громадського об’єднання Житомирської територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Олександр Сташенко. З порядком проведення турніру ознайомив заступник голови ГО ВФСТ «Колос» Сергій Зелінський.

Працівник Центру культури і дозвілля селищної ради Олена Загацька своїм виступом подарувала учасникам спортивного заходу гарний настрій.

Начальник відділу гуманітарного селищної ради Георгій Андрійчук зазначив, що захід організовано на високому рівні.