Мар’яна Яременко – переможець конкурсу «ЧитайСвіт»

10 травня оголошено результати Всеукраїнського конкурсу коміксів «ЧитайСвіт». Серед переможців – Мар’яна Яременко (ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Цей творчий конкурс для дітей (8-16 років) – конкурс коміксів (англ. comic — комедійний, комічний) про силу читання – покликаний заохотити школярів до читання і творчого розвитку та активізувати діяльність бібліотек, як центрів культурного дозвілля.

Прийом робіт тривав протягом квітня. На електронну скриньку проекту 28 дітей з різних куточків України надіслали 30 робіт про магічну силу читання відкривати світ і себе в ньому.

Серед переможців юна Мар’яна Яременко – ІІІ місце (137 балів), яка нагороджена Дипломом.

Упродовж травня-серпня в провідних бібліотеках столиці триватиме виставка, що презентує комікси юних переможців конкурсу.

Всі бібліотеки та кожен учасник отримають в подарунок книжки.