Збори громадян смт Пулини

Дата: 08.05.2019 15:31

8 травня у смт. Пулини (Заповіт) відбулися збори громадян. З інформацією про проведену роботу за 2018 рік виступив селищний голова Олександр Гаврилюк. У ході зібрання присутні мали можливість почути відповіді й обговорити назрілі питання.

Фото без описуВиступ очільника громади супроводжувався презентацією, яка висвітлювала здобутки Пулинської ОТГ. О.С.Гаврилюк зупинився на питаннях бюджету селищної ради, ремонту доріг, вуличного освітлення, благоустрою, водопостачання, будівництва спортивних майданчиків, досягнень у спорті та ін. Начальники відділів: освіти – Наталія Опанащук, гуманітарного – Георгій Андрійчук детальніше розповіли про роботу галузей. Заступник селищного голови Олександр Макеєнко інформував з приводу земельних питань.

В учасників зборів виникло чимало запитань (усні й письмові): щодо ремонту доріг, медичного обслуговування, самогоноваріння. Найбільше дискусій було стосовно пасовищ. На усі ці питання присутні отримали вичерпні відповіді.