Щиро дякуємо за підтримку

Дата: 03.05.2019 10:38

Адміністрація Пулинського ЗДО №2 «Сонечко» висловлює подяку голові Пулинської ОТГ – Гаврилюку Олександру Станіславовичу, начальнику відділу освіти Пулинської селищної ради – Опанащук Наталії Вікторівні та настоятелю Української православної церкви (ПЦУ) Свято-Михайлівського храму – Янчуку Сергію Павловичу за допомогу в зрізанні аварійних дерев на території закладу. Фото без опису

Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я дітей. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців.

Хочеться ще раз щиро подякувати за Вашу підтримку та за Ваші щирі й чуйні серця. За те що Ви не стоїте осторонь проблем. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Нехай Бог Вам посилає міцне здоров’я, радість і щастя!

З повагою адміністрація ЗДО №2.