Шановні мешканці Пулинської громади!

Дата: 26.04.2019 11:53

Вітаю вас зі світлим Христовим Воскресінням!

У ці святкові дні все навкруги оживає, вдягається у шати людяності, добра, поваги до ближнього свого, взаєморозуміння. Природа радо відгукується на людські намагання озеленити, прибрати, упорядкувати. Нехай Великодні дзвони наповнять серця і душі кожного з нас любов’ю, відчуттям краси, вмінням радіти дрібницям, бажанням жити і творити для наступних поколінь. Хай благодатна світла радість ввійде до кожної домівки, адже Великдень – одне з тих свят, яке об’єдує, а тільки єдина нація, єдиний народ зможе відстояти мир та побудувати успішну і сильну державу.

У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб Ваше життя було чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка. Фото без опису

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою Олександр Гаврилюк, Пулинський селищний голова