Вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Дата: 26.04.2019 11:01

26 квітня в Пулинах біля Пам’ятного знака «До 20-их роковин Чорнобильської трагедії» відбувся мітинг, присвячений Міжнародному дню пам’яті Чорнобиля. Адже Чорнобиль - це подвиг і трагедія.

Фото без описуБіля Пам’ятного знака зібралися працівники організацій, установ, небайдужі жителі селища, аби вшанувати пам'ять тих, хто не шкодуючи свого життя та здоров’я, вступили в нерівний бій з невидимим ворогом - атомним монстром.

До присутніх звернувся селищний голова Олександр Гаврилюк, котрий закликав пам’ятати ті темні сторінки історії нашої країни, аби лихо не повторилося.

Загиблих ліквідаторів вшанували хвилиною мовчання. До Пам"ятного знаку покладено корзини квітів.

На теми Чорнобиля прозвучали літературні твори у виконанні читачів дитячої бібліотеки та пісні, які виконали працівники Центу культури і дозвілля селищної ради.