Міс Весна 2019

Дата: 25.04.2019 09:21

Пачки паперу і сотні фільмів були витрачені для опису дівочої краси, обіцяючи розкрити секрет, що лежить в основі жіночності. Але прекрасна половина людства продовжує залишатися загадкою. Ця загадка втілюється красою, оспівується поетами, мислителями, письменниками. Переконана, справжня весна прийшла в Пулини лише після того, як у залі будинку культури відбулося чарівне і неповторне свято – Міс Весна 2019.

П’ять команд: «Володарки моди», «З Парижа – з любов’ю», «Hollywood», «Littleblackdress», «Girlspower», 25 скромних і креативних, чарівних і талановитих, привабливих і романтичних, стильних і загадкових, ніжних і харизматичних, вишуканих і ерудованих, просто неперевершених наших дівчат мали змогу проявити свою фантазію і унікальність, талант і шарм. У шести конкурсах: «Візитка», «Дизайнерське мистецтво», «Шкільна форма майбутнього», «Інтелектуальний», «Творчий» та «Вечірні сукні» змагалися учасниці.

Байдужих у залі не було. Глядачів переповнювали позитивні емоції та гарний настрій, вони впевнились вкотре, що краса здатна змінювати світ.

Дуже нелегкою була робота суддів, їм потрібно було помітити в кожній дівчині щось притаманне лише їй, те що відрізняє її від інших, показує її неповторність та особливість.

На завершення свята кожна учасниця отримала стрічку зі своїм титулом, серед них визначено: Міс Вишуканість – Мушинська Наталія (11-А); Міс Усмішка – Ковнацька Юлія (9-Б); Міс Престиж – Фудаль Анастасія (10-А); Міс Артистичність – Лисюк Мирослава (9-А); Міс Стиль – Баладига Марина (10-А); Міс Доброта – Василенко Ірина (10-А); Міс Оригінальність – Неборачко Руслана (9-Б); Міс Креативність – Тимощук Наталія (9-Б); Міс Талант – Бурлака Алла (9-А); Міс Унікальність – Паначевська Олександра (9-А); Міс Інтелект – Малярчук Альбіна (10-Б); Міс Дизайнер – Ярмоленко Яна (10-А); Міс Привабливість – Мирончук Юлія (10-А); Міс Топ-модель – Толочко Олександра (10-Б);Міс Загадковість – Чепель Катерина (9-Б); Міс Фантазія – Мороз Ангеліна (9-А); Міс Грація – Олійник Олександра (9-Б); Міс Романтичність – Грибан Аліна (10-Б); Міс Елегантність – Волосянська Альона (11-А); Міс Шарм – Жеребчук Вікторія (9-А); Міс Витонченість – Рябко Ярина (10-Б); Міс Гармонія – Гаврилюк Тетяна (10-Б); Міс Неповторність – Кравченко Вікторія (11-А); Віце-міс– Коханська Оксана (11-А); Міс Onlineголосування - Кравченко Вікторія (11-А).

Командну першість здобули: «Володарки моди» (11-А клас), ІІ місце посіла команда «З Парижа – з любов’ю» (10-А клас). ІІІ місце – «Girlspower» (9-А клас). ІV місце розділили – «Hollywood» (10-Б клас) та «Littleblackdress» (9-Б клас).

Незмінним спонсором заходу виступив селищний голова Гаврилюк Олександр Станіславович: кожна команда та організатори свята отримала солодощі.

«Міс Весна-2019», якою стала Андрійчук Юлія, учениця 11-А класу, отримала на згадку фоторамку від дирекції школи та, крім того, ще й виборола стрічку: «Міс глядацьких симпатій».

Ми вдячні також адміністрації будинку культури за надану можливість зробити свято більш доступним для глядачів та учасниць.

Тож, з весною усіх, помічаймо  красу довкола і черпаймо від неї силу.

Хай в кожен дім, родину, хату приходить з миром великоднє свято. Щасливих усім днів, теплих посмішок, позитивного настрою.

З.А.Лисюк, директор ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІст.