Із засідання колегії відділу освіти

Дата: 24.04.2019 10:13

23 квітня відбулося засідання колегії відділу освіти Пулинської селищної ради. У ході засідання розглянуто наступні питання:

- про стан реалізації державної політики у сфері соціального захисту дітей з особливими освітніми проблемами;

- про хід атестації педагогічних працівників закладів освіти селищної ради в 2018-2019 навчальному році.

По першому питанню доповідала спеціаліст відділу освіти Л.В.Черниш, співдоповідач – директор Пулинського ІРЦ В.М.Голомах.

Згідно з рішенням колегії, керівникам закладів освіти: продовжити роботу, направлену на реалізацію державної політики у сфері соціального захисту дітей з особливими освітніми потребами в закладах освіти; сприяти забезпеченню закладів дошкільної, загальної середньої освіти кваліфікованими педагогічними кадрами (вчителями-логопедами, дефектологами, реабілітологами, практичними психологами).

По другому питанню виступала спеціаліст відділу освіти С.В.Онищук.

Колегією вирішено: керівникам закладів освіти забезпечувати неухильне виконання Типового положення про атестацію; дотримуватися норм діловодства при оформлені протоколів та наказів; звернути увагу на відображення результативності роботи педагогічних працівників у міжатестаційний період. Ухвалено й низку інших рішень.

Підсумки колегії підвела начальник відділу освіти Н.В. Опанащук.