Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Перший крок до добра – не роби зла

21 квітня до Пулинської селищної бібліотеки завітали школярі 2-10 класів. За чаєм вони читали вірші про добро.

Всім найбільше сподобались такі рядки:

Врятує світ краса

Завжди так говорили,

Теперврятує світ лиш доброта.

Спішіть добро творити,

Щоб нам не згинути у морі зла,

Щоб кожен міг серед краси прожити

У царстві справедливості й добра.

Милосердя та доброта ще з давніх часів були традицією нашого народу. Цілком природним і закономірним вважалося допомогти знедоленому, нещасному, поділиться шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість, немічність, порятувати хворого, захистити скривдженого. Потреба людей у доброті повсякчасна. Милосердя та добротаце крила, на яких тримається людство.

Дорога добраце дорога, якою повинна йти кожна людина: від народження і до смерті. З чого починається дорога добра? А починається вона зі ставлення кожної людини до оточуючого світу. 

Діти добре розуміють це. На питання, що таке совість, чесність, доброта, сміливість діти говорили: «Совістьколи залишаєшся людиною, незалежно від того багатий ти чи бідний. Совість дозволяє людині бути переконаним у тому, робить добро чи зло. Коли людина робить все правильно, її совість не мучить. 

 Чесністьце одна з ознак людських чеснот, включає в себе правдивість і принциповість, щирість перед іншими і самим собою. Чесній людині завжди довіряють, тому ми поважаємо чесних дітей і самі намагаємось бути такими. 

Доброта це дружнє ставлення до людей, це щирість і щедрість людської душі, це прагнення людини робити добро, поступатися місцем у транспорті, допомогти другові у скрутному становищі. Доброце крила, на яких тримається людство. 

Сміливість це здатність нічого не боятися, це якість характеру осмілитися зробити що небудь. 

У другій частині заходу були ігри, конкурси, вікторини, загадки. 

Кожен присутній отримав блокнот, щоб зробити записи на тему: про все цікаве на планеті читай в журналі й газеті. І з такими цікавинками зустрітися через два тижні.

Ольга Буланова, бібліотекар.« повернутися до списку новин