Учні Кошелівської ЗОШ захищатимуть честь громади в області

Дата: 17.04.2019 11:04

16 квітня на базі ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я». Його переможець представлятиме громаду на обласному етапі.

В конкурсі взяли участь школярі ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст. та її філії – Чернявської ЗОШ, Вацлавпільської гімназії, Кошелівської, Івановицької ЗОШ І-ІІІ ст., Сколобівської та Староолександрівської ЗОШ І-ІІ ст.

У виступах учнів йшлося про шкідливі звички такі як тютюнопаління, вживання алкоголю, наркотиків, що згубно впливають на організм людини. Стурбованість викликає й інтернетзалежність, коли діти багато часу проводять біля комп’ютера. Тому учасники заходу пропагували спорт, музику, здорове харчування, живе спілкування замість «смайлика».

За інформацією організатора фестивалю-конкурсу КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» селищної ради, третє місце посіли школярі Вацлавпільської гімназії, друге – розділили Пулинська та Староолександрівська ЗОШ.

Переможцями стали учні Кошелівської ЗОШ, які захищатимуть честь громади в області 7 травня.