Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

ПУЛИНСЬКІ РЕМІНІСЦЕНЦІЇ (ГРАФІКА)

Під такою назвою в залах Житомирського обласного літературного музею на днях відкрилась виставка. Графічну експозицію сформовано з творчого доробку членів громадського мистецького об'єднання художників - земляків "Пулинське земляцтво" Валентина Войтенка (м.Житомир), Миколи Опанащука (м.Львів), Миколи Грибана (м.Полтава), Леоніда Фесенка (смт.Пулини ). Презентація відбулась 12 квітня.

«Справжнє елітарне мистецтво» – таку оцінку виставці дали присутні на відкритті. Так, ця творчість не кожному зрозуміла, але хто прийшов – отримав справжню естетичну насолоду від побаченого. На презентацію завітали і представники нашої громади. Приємні враження залишились не лише від перегляду робіт, а і від спілкування з цікавими творчими особистостями, такими як голова Житомирського обласного відділення НСХ України Василь Кондратюк, народний художник України Юрій Камишний, відомий карикатурист та графік Василь Вознюк, член НСХ України, художник театру Валерій Кулавін.

Автори виставки подарували глядачам хвилини спілкування з творами мистецтва, розповіли про витоки створення графічних робіт та поділились творчими планами на майбутнє.

 

 « повернутися до списку новин