Поетична весна в селищній бібліотеці

Дата: 08.04.2019 11:49

У бібліотеці Пулинської селищної ради проведено годину поезії з читачами 1 - 9 класів місцевої ЗОШ під назвою « Весна іде, красу несе». Вірші про весну для дітей відображають в цікавій формі всі події, що відбуваються під час довгоочікуваних трьох місяців. Вивчаючи вірші, дітки не лише розвивають пам'ять, а й дізнаються багато цікавого про кожен місяць зеленого сезону.

Фото без описуКонкурс на кращого читця поезій розпочала Дмуховська Сабіна віршем «Їжачок у магазині», який написала її мама Ольга Бортнікова. Також звучали поезії Д. Павличка, М. Пономаренко, Н. Забілої, М. Сингаївського, О. Олеся, М. Рильського, О. Пчілки, А. Костецького, Т. Шевченка, Л. Українки.

Дівчатка охоче брали участь у конкурсі «Міс Весна». В конкурсах і вікторинах активними були всі присутні діти. Тож символічні призи отримали всі й домовились про наступну зустріч, яка відбудеться 21 квітня о 12 годині. Запрошуємо всіх бажаючих. Тема: чемність, ввічливість, доброта.

Ольга Буланова, бібліотекар.