Селищний парк красивішає

Дата: 04.04.2019 12:44

Селищний парк є окрасою Пулин. Минулого року в ньому було красиво, а нинішнього року тут буде ще красивіше та затишніше. І цьому сприяють не тільки працівники ОТГ, але і мешканці.

Фото без опису3 квітня інспектор з питань благоустрою території селищної ради Валентина Кардаш висадила у парковій зоні кілька кущів сакури, які подарував з власного квітника мешканець Пулин Олександр Михайловський.

В.Кардаш розповідає, що наприкінці березня в парку було висаджено фруктові дерева. Їх надав (у вигляді благодійної допомоги) Вячеслав Кравченко (с.Буряківка). Поряд на клумбі висаджено кущі плетючої троянди, якими поділився Володимир Баладига (смт.Пулини).

Селищна рада вдячна Олександру Михайловському, Вячеславу Кравченку, Володимиру Баладизі та всім небайдужим людям, котрі прагнуть, аби наше селище стало ще красивішим.