Участь у проектах

Дата: 03.04.2019 15:55

Відповідно до листа Міністерства молоді та спорту України вих. № 1706/14 від 11.03.2019 управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту облдержадміністрації інформує, що Мінмолодьспортом було проведено конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства та затверджено календарний план надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства на реалізацію проектів, заходів національно-патріотичного виховання на 2019 рік, яким передбачено реалізацію всеукраїнських та міжнародних проектів національнопатріотичного спрямування, зокрема і проектів, спрямованих на збільшення чисельності молоді, що готова до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України та на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військовопатріотичної гри «Сокіл» («Джура»). З метою реалізації у 2019 році на належному рівні всеукраїнських та міжнародних проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, інформуємо молодь про можливість безкоштовно взяти участь у заходах, які будуть реалізовані в рамках вищевказаних проектів.

З детальною інформацією можна ознайомитись у розділі "Національно-патріотичне виховання" на офіційному сайті Мінмолодьспорту http://www.dsmsu.gov.ua/index/ua/category/191), а також у розділі "Події" на офіційній сторінці Національно-патріотичного виховання у фейсбуці (https://www.facebook.com/pg/npvmms/events/?ref=page_internal)