Земля – наш спільний дім

Дата: 01.04.2019 10:14

У ОЗЗСО Пулинській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся відбірковий етап огляду-конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім». Тема заходу - «Моя мала батьківщина».

У конкурсі взяли участь 8 закладів загальної середньої освіти, а саме: агітбригади «Межа» (Кошелівська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Екоцвіт» (ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Знай!, Люби!, Бережи!» (Вацлавпільська гімназія), «Веселка» (Сколобівська ЗОШ І-ІІ ст.), «Юний еколог» (Староолександрівська ЗОШ І-ІІ ст.), «Пролісок» (Чернявська філія ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст), «Екодрузі» (Зеленополянський НВК), «Сполох» (Очеретянська філія ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст).

Конкурс сприяв формуванню екологічної культури та творчих здібностей учнівської молоді, поширенню кращого педагогічного досвіду щодо організації агітаційної еколого-просвітницької роботи з учнями закладів загальної середньої освіти, виявленню і поширенню нетрадиційних форм, методів і моделей роботи з пропаганди екологічних знань, активізації екологічного руху в Україні.

Діти представили на розсуд журі цікаві та креативні виступи, інсценізації, театралізовані сценки на екологічні теми. Конкурс-огляд засвідчив, що учні переймаються екологічними проблемами, які мають місце в нашій місцевості, намагаються привернути до них увагу як своїх ровесників, так і дорослих. А ще самостійно шукають шляхи до їх вирішення та роблять конкретні справи, які посильні для їх віку та можливостей. Учасники під час своїх виступів використовували комп’ютерні презентації, відео, агітаційні листівки, плакати, демонстрували власні досягнення в просвітницькій та природоохоронній діяльності тощо.

Увага зверталася на зв'язок з органами місцевої влади, громадськими та державними організаціями щодо проблем навколишнього середовища села, району, області та України.

Перемогу здобули такі агітбригади: «Екоцвіт» ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст. – І місце, «Знай! Люби! Бережи!» Вацлавпільської гімназії – ІІ, «Межа» Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІІ місце.