Збори громадян в населених пунктах громади

Дата: 26.03.2019 15:40

25 березня в селах Нарцизівка, Зелена Поляна, Очеретянка проведені збори громадян. Це останні населенні пункти, в яких проведені збори громадян.

В ході зборів селищним головою Гаврилюком О.С. ознайомлено жителів сіл з проведеною роботою в Пулинській громаді в 2018 році. В.о. старости сіл прозвітували  за свою роботу. Начальник відділу освіти Опанащук Н.В. розповіла про організацію освітнього процесу в громаді. Про діяльність галузі культури, розвиток спорту, надання соціальної допомоги прозвітував начальник відділу гуманітарного Андрійчук Г.С.

Заступник селищного голови Макеєнко О.І. розповів про земельні питання.

Під час зустрічі громадяни піднімали питання щодо оформлення права власності на земельні ділянки, виділення до 2 га землі та оформлення субсидій в УПСЗН РДА.

Підводячи висновки з проведених зборів громадян, можна з впевненістю сказати, що вони пройшли позитивно, цікаво, багато нового донесено до жителів громади, вислухано їхні пропозиції, зауваження.

Найбільш важливі питання, які піднімали жителі Пулинської громади, це - функціонування ФП і ФАПів та оформлення земельних ділянок.

Слідуючи збори громадян відбудуться в наступному 2020 році.