Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі

Дата: 26.03.2019 15:24

Всесвітній день поезії - це свято, яке  відзначається щороку 21 березня (в день весняного рівнодення).

У відривному "Українському народному календарі" він уперше з'явився 2004 року.

Поезія - це найважливіше культурне явище, всеосяжна мова,  що передає внутрішнє прагнення людини жити разом з іншими народами і тим самим необхідна для зближення народів. Духовно бідною залишається та людина, якій байдуже поетичне слово. То ж 24 березня в дитячому відділі селищної бібліотеки небайдужі читачі (1-9 класи) декламували поезії Л.Костенко, В.Сосюри, Л.Українки, Т.Шевченка, М. Пономаренко, Роберта Бернса, японську поезію та ні.

Кожен вірш - це сповідь поета, якийсь  незабутній епізод. Справжня поезія - неповторна. Творчість поета полягає в тому, щоб знайти новий, неповторний, ніким ще не випробуваний спосіб поєднання слів, який може вразити читача, знайти шлях до його душі і залишити у ній слід, змінити щось у людині назавжди. Саме про це ми розмовляли за чаєм. Як приємно відчувати доброту сердець наших читачів. Нам, дорослим, є чому вчитися у діток.

На закінчення години поезії кожна дитина отримала символічний подарунок.

Ольга Буланова, бібліотекар дитячого відділу селищної бібліотеки.