Розвесняємо душі в стінах рідної школи

Дата: 25.03.2019 15:22

Мудрі люди стверждують: «Давні друзі – золото! Нові друзі – діамант! Якщо знайшов діамант, не забувай про золото. Бо щоб утримати діамант тобі потрібна основа із золота». Саме шкільні роки є «золотою» основою життя кожної людини. Адже,  саме в школі, разом з вчителями ми досягаєм розуміння того, що перш ніж образити -  потрібно відчути,  перш ніж  відступити – треба спробувати, перш ніж  написати – подумати, перш, ніж витратити – заробити,  перш ніж зненавидіти – возлюбити.   Сонячного весняного дня , в  суботу 23 березня , на повну потужність  працювала  машина часу, яка повернула  випускників Пулинської ЗОШ   у роки неповторні  і безтурботні, такі чарівні і такі щасливі.  Спогади світлі, на диво багаті повернули їх  в дитинство, у юність крилату,  де вчителька перша і перше кохання, де перша п’ятірка й пропущений гол, першая двійка й розбите вікно, де дзвоник прощальний і бал випускний. Кажуть, що прожите життя це не ті дні, що пройшли, а ті, що запам’яталися. То ж, хай на довго запам’ятається цей день, день зустрічі однокласників-випускників ОЗЗСО  Пулинської ЗОШ кожному з присутніх.  Бережіть шкільну дружбу. Адже дружба, як книга: спалити  її можна за мить, а щоб написати,  потрібні роки невтомної праці. Хай у Ваших очах, наші рідні,  завжди буде радість, у серці  - любов, на душі  - спокій, за спиною -  крила. Приїзджайте до рідної школи, розвесняйте  в ній душі свої.