Вшанування пам'яті С.Ковнацького

25 березня, рік тому, в зоні проведення АТО на лінії фронту поблизу Донецька загинув наш земляк, житель смт.Пулини, Сергій Ковнацький.

Важко пригадувати, коли ця страшна звістка прийшла в наше селище, в сім’ю Ковнацьких. Біль втрати не оминула жодного жителя громади. Адже ховали молодого, 22-річного бійця, з усіма почестями, усією громадою.

Вшанувати річницю пам’яті загиблого Сергія зібралися керівництво громади, райдержадміністрації, районного військового комісаріату, побратими, військові 95-аеромобільної бригади, друзі та близькі. Настоятелем Свято-Миколаївського храму Отцем Сергієм проведено поминальну панахиду. Хвилиною мовчання вшанована пам'ять загиблого бійця.

Матері С.Ковнацького вручено медаль «Учасник АТО» представниками військової частини.

Сьогодні, рідні Сергія, відвідають поминальні заходи пам’яті загиблих в зоні проведення АТО в місті Києві. Для участі родини Ковнацьких у пам’ятних заходах селищною радою були виділені кошти.

Вічна пам'ять! Вічна слава! Нашому земляку Сергію Ковнацькому.