Із засідання Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку ОТГ

Дата: 21.03.2019 15:57

21 березня у приміщенні Пулинської селищної ради відбулося перше виїзне засідання Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року. Його відкрив селищний голова Олександр Гаврилюк.

Радник з регіонального розвитку Житомирського відокремленого підрозділу центру розвитку місцевого самоврядування Георгій Федорук з допомогою слайдів ознайомив присутніх з діяльністю ЦРМС; окреслив процес розробки стратегії розвитку Пулинської громади.

У ході засідання члени робочої групи, до якої ввійшли депутати селищної ради, старости громад, підприємці, керівники установ, учнівська молодь та інші ознайомилися з етапами розробки Стратегії та методологією стратегічного планування.