17 березня – День працівника житлово-комунального господарства

Дата: 15.03.2019 16:50

15 березня у селищній раді відбулася урочистість з нагоди Дня працівника житлово-комунального господарства. Працівників КБП «Пулинський водоканал» привітав очільник громади Олександр Гаврилюк.

За сумлінне виконання своїх обов’язків Почесними грамотами селищної ради нагороджені працівники «Пулинського водоканалу» - це слюсар аварійно-відновлювальних робіт ІІІ розряду Анатолій Ільчук, контролер-ревізор Віктор Ревуцький. Олександр Гаврилюк також преміював Олександра Крупка, Ігоря Дудковича та Андрія Горобея.

Фото без описуПрацівникам ЖКГ свої вітання адресували: заступник селищного голови Олександр Макеєнко, начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та земельних відносин Іван Кайданюк, заступник голови райдержадміністрації Світлана Трохименко, котра вручила Почесну грамоту РДА Миколі Вікарчуку, і звичайно ж директор комунального багатофункціонального підприємства Володимир Черниш. У своєму виступі В. А. Черниш зазначив, що цього року впровадили іще одну послугу (ритуальну).

Працівникам ЖКГ побажали успіхів у роботі, добра, удачі, вдячних клієнтів.