Тривають збори громадян

Дата: 14.03.2019 11:29

13 березня у населених пунктах Пулино-Гутського старостинського округу відбулися збори громадян, де побував очільник Пулинської громади Олександр Гаврилюк, секретар ради Олена Гузюк, заступник голови та начальники відділів.

Фото без описуУпродовж дня збори пройшли в Ясенівці, Пулино-Гуті та Чернявці. Селищний голова О.С.Гаврилюк прозвітував про проведену роботу за 2018 рік. Його виступ супроводжувався слайдовою презентацією, яка чітко висвітлила здобутки Пулинської ОТГ за минулий рік.

Олександр Гаврилюк інформував про бюджет ОТГ за 2018 рік, надходження, видатки. Присутніх ознайомлено з діяльністю галузей освіти, культури, роботою комунальних установ громади. Окреслено плани на майбутнє.

Староста округу Тетяна Буковенко у свою чергу розповіла про зроблене, озвучила статистичні дані.

Жителів згаданих сіл турбують наступні питання: функціонування ФПів у Ясенівці та Чернявці; облаштування автозупинки у Ясенівці; ремонт доріг у с.Пулино-Гута та з Пулино-Гути в напрямку Теньківки; вплив на лісовозів, що розбивають сільські дороги; щоденний заїзд рейсового автобуса в Чернявку.

Фото без описуФото без описуФото без опису  Існуючі питання вирішуватимуться спільними зусиллями.