14 березня – День українського добровольця

Дата: 13.03.2019 17:01

День українського добровольця установлений 17січня 2017року Верховною Радою України з метою вшанування захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Нема і не буде жертовнішої справи, аніж узяти до рук зброю для захисту своєї країни, родини, дітей. Тому маємо підтримувати патріотичний дух своїх вірних синів.

Цього дня вшановуємо тих, хто чотири роки тому не побоявся взяти в руки зброю і піти боронити рідну землю, та всіх, хто протягом вже кількох сотень років завжди, коли виникає загроза для нашої України, сміливо йде в бій за її цілісність та незалежність. Їх подвиг врятував країну. Вони пройшли пекло найтяжчих бойових операцій: Широкине, Іловайськ, Мар’їнка, Донецький аеропорт…

Іменами добровольців, що віддали свої життя за Україну, називають вулиці та проспекти міст, селищ, сіл... Але це наша мізерна плата...

Нехай пам»ять гуртує нас!

Цей день – заклик згадати всіх Героїв, які поклали життя за наше майбутнє.Фото без опису