Привітали жительок Старої Олександрівки та гостей села

У день жіночого свята, 8 Березня, у Староолександрівському Будинку культури відбувся святковий концерт.

Незважаючи на прохолоду в залі, там зібралося чимало жителів та гостей села. Святкову програму відкрила ведуча Карина Черниш, котра побажала найпрекраснішій половині людства мирного неба, здоров’я, щастя і любові.

У виконанні сільських аматорів лунали пісні про мам, дружин, сестер, родину. Своїми виступами присутніх порадували: дует «Вірні друзі» – Володимир Чернецький та Сергій Гуменюк, наймолодша учасниця – Карина Черниш.

Щирими оплесками глядачі зустрічали запальний жіночий ансамбль «Червона калина», у виконанні якого прозвучали пісні «Свекруха», «Цвіт акації» та інші.

Присутніх здивували сценки «Про маму», «Сонечко» у виконанні наших улюблених героїнь Катерини Чернецької та Марії Чиж.

На завершення концерту учасники дуету «Вірні друзі» подарували квіти учасницям творчого колективу.

Директор БК Станіслава Цаплінська привітала жінок з Днем весни і подякувала всім артистам за підтримку і розуміння.

Святковий концерт приніс масу задоволення, згуртував людей, покращив настрій, додав віри у наше світле майбутнє.

Хочеться побажати всьому колективу сил, натхнення, нових творчих здобутків. Щоб вони і надалі радували земляків своїми виступами, створювали позитивні емоції.

Г.М.Чиж, пенсіонер.