Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Шевченка слово знов єднає Україну

У День народження Тараса Шевченка з усієї Житомирщини з'їхалися молоді та талановиті виконавці художнього слова, які претендували на перемогу в обласному конкурсі «Єднаймо Україну Тарасовим словом!», присвяченого 205-й річниці з дня народження Кобзаря.

Конкурс було проведено Житомирським обласним центром народної творчості, спільно з коледжем культури і мистецтв ім. І.Огієнка за підтримки управління культури та туризму облдержадміністрації.

Пулинську громаду на конкурсі гідно представила учениця Староолександрівської ЗОШ І-ІІ ст., активна учасниця аматорського мистецтва Ялинівського сільського клубу Ірина Поварчук. У відбірковому етапі конкурсу, що проходив у Пулинах в лютому, Ірина зайняла ІІ місце із твором Тараса Шевченка «Розрита могила». Саме її журі делегувало для участі в обласному конкурсі. В своїй віковій категорії (12-15 років) Ірина була однією з найяскравіших учасниць. Однак, саме ця вікова категорія була представлена найбільшою кількістю учасників, тому до призового місця не вистачило краплини везіння (майстерності нашій учасниці безперечно вистачало).

Світлана Черниш, завідуюча Ялинівським клубом, яка готувала Ірину до виступу, зауважила: «Прекрасна школа. Чудовий урок. На наступний рік врахуємо всі помилки, ми їх побачили. І не упустимо свого переможного шансу».

 

 

 « повернутися до списку новин