Президент Петро Порошенко відвідав Житомир

Дата: 12.03.2019 11:25

11 березня у Житомирі відбулося засідання Ради регіонального розвитку, яке пройшло під головуванням Президента України Петра Порошенка. На засіданні побували представники Пулинської ОТГ на чолі з головою Олександром Гаврилюком.

Президент говорив про децентралізацію, реформи, армію. Свій виступ Петро Олексійович розпочав зі слів подяки військовим і повідомив, що одразу після засідання планує відвідати 95-у військову частину Десантно-штурмових військ. Разом з тим він згадав про нещодавній скандал в Укроборонпромі, зазначивши, що причетні до цього, незалежно від посад, будуть покарані.

Фото без описуУ ході засідання також виступили: віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин та інші.

Зустріч проходила на території підприємства ТОВ «Кромберг енд Шуберг Україна ЖУ».