Привітали жінок зі святом

Дата: 07.03.2019 10:05

Зі святом Весни, Любові та Краси найчарівнішу половину людства – жіноцтво громади 6 березня привітав Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк та творчі й хореографічні колективи.

У концертній програмі взяли участь: народний чоловічий колектив «Промінь» та жіночий аматорський колектив «Мелодія душі» Центру культури і дозвілля селищної ради, дитячі хореографічні колективи: «Зразковий художній колектив» хореографічний колектив «Колорит» (керівник Максим Пташнюк), «Непосиди» (керівник Любов Хорощук), «Грація» (керівник Христина Костриця), музикант, учасник АТО Ярослав Заєць. Своїми піснями присутніх радували: Іван Грибан, Роман Шостак, Володимир Чернецький, Олександр Виговський, Віктор Саюк та Світлана Кучерук, Олена Загацька. Зі сценкою виступили аматори Івановицького Будинку культури (керівник Тетяна Кравчук).

Селищний голова побажав учасницям святкового заходу, який вели Христина Тимощук та Ігор Муха, добра, радості, щастя та удачі.

Центр культури і дозвілля селищної ради висловлює вдячність Тамарі Грибан за виготовлені штучні квіти, що прикрасили святкову сцену.