Великий Шевченко очима юного покоління

Дата: 06.03.2019 14:24

У Домі української культури, що в м.Житомирі, відкрито виставку творчих конкурсних робіт учнів художнього відділу Пулинської школи мистецтв. Виставка приурочена 205-й річниці з дня народження Т.Г.Шевченка і діє під назвою «Думи мої, думи мої, квіти мої , діти!..». 5 березня відбулась її презентація.

У невеликій затишній залі розмістились роботи учнів художнього відділу (викладач – Олена Рачкован), які написані за мотивами творів Великого Кобзаря. Експозиція зібрала творчі доробки як сьогоднішніх учнів, так і випускників школи. Олена Миколаїна розповіла історію створення кожної роботи, з любовю наголошуючи на унікальності кожного з юних авторів. Із випускників – це Юлія Левицька, Борис Гаврилюк, Настя Кучер, Наталка Вакуленко, Олександр Богатирчук та Олександр Кравченко. Представила роботи і сьогоднішніх вихованців: Іванни Кравченко, Ярослава Мельника та найтитулованішої своєї учениці Дарини Кищак.

Разом із ведучою заходу Ларисою Громською, Олена Рачкован провела творчий екскурс по Пулинській школі мистецтв із дня її створення по день сьогоднішній.

Своє захоплення роботами юних пулинців висловили директор Дому української культури Кристина Малишева, науковий співробітник Житомирського краєзнавчого музею Надія Борисова.

Піснями та поезіями Тараса Шевченка присутніх надихали Катерина Конохова, Настя Шлапак, Ангеліна Фіогностова, Олена Загацька.

Експозиція триватиме до 24 березня включно.

Відділ гуманітарний селищної ради.