Голова ОДА Ігор Гундич провів виїзне засідання в Пулинах

5 березня за участі селищного голови Олександра Гаврилюка у смт Пулини відбулося виїзне засідання Ради регіонального розвитку області, на якому головував очільник Житомирщини Ігор Гундич.

Голова облдержадміністрації презентував нові «символи змін», які реалізовано в нашій області, акцентувавши увагу присутніх на лікувальних закладах, їх новітньому оснащенні, будівництві 21 сучасної амбулаторії із житлом для лікарів.

"Заклади нового типу не лише будуть оснащені обладнанням та службовим автомобілем, а й матимуть всю необхідні техніку для телемедицини. Завдяки такій формі діагностування лікарі у сільській місцевості зможуть радитись із кваліфікованими фахівцями обласного центру та Києва. Адже життя людини – це найвища цінність", – наголосив Ігор Гундич.

Олександр Гаврилюк також інформував про зроблене на території громади. І це відчутно всім.

У ході засідання в Пулинський ОТГ шляхом голосування затвердили перспективу на 2019-2021 роки:

капітальний ремонт та створення НОП у Пулинській ЗОШ I-III ст.;

капітальний ремонт спального корпусу початкової школи в смт Пулини;

будівництво приміщення спортивного комплексу в смт. Пулини;

реконструкція вуличного освітлення вулиць Садова, Лесі Українки, Довженка, Богдана Хмельницького, Бориса Тена, Максима Рильського в смт. Пулини;

капітальний ремонт з відновлення елементів благоустрою по вул. Шевченка в смт. Пулини.