Голова ОДА Ігор Гундич провів виїзне засідання в Пулинах

Дата: 06.03.2019 12:38

5 березня за участі селищного голови Олександра Гаврилюка у смт Пулини відбулося виїзне засідання Ради регіонального розвитку області, на якому головував очільник Житомирщини Ігор Гундич.

Голова облдержадміністрації презентував нові «символи змін», які реалізовано в нашій області, акцентувавши увагу присутніх на лікувальних закладах, їх новітньому оснащенні, будівництві 21 сучасної амбулаторії із житлом для лікарів.

Фото без опису"Заклади нового типу не лише будуть оснащені обладнанням та службовим автомобілем, а й матимуть всю необхідні техніку для телемедицини. Завдяки такій формі діагностування лікарі у сільській місцевості зможуть радитись із кваліфікованими фахівцями обласного центру та Києва. Адже життя людини – це найвища цінність", – наголосив Ігор Гундич.

Олександр Гаврилюк також інформував про зроблене на території громади. І це відчутно всім.

У ході засідання в Пулинський ОТГ шляхом голосування затвердили перспективу на 2019-2021 роки:

капітальний ремонт та створення НОП у Пулинській ЗОШ I-III ст.;

капітальний ремонт спального корпусу початкової школи в смт Пулини;

будівництво приміщення спортивного комплексу в смт. Пулини;

реконструкція вуличного освітлення вулиць Садова, Лесі Українки, Довженка, Богдана Хмельницького, Бориса Тена, Максима Рильського в смт. Пулини;

капітальний ремонт з відновлення елементів благоустрою по вул. Шевченка в смт. Пулини.