Тривають збори громадян

5 березня проведено збори громадян у с. Буряківка та Ягодинка. Дощова погода не стала на заваді людям, аби зібратися у своїх закладах культури, щоб з перших вуст дізнатися про здобутки громади та отримати відповіді на запитання.

У ході зустрічей селищний голова Олександр Гаврилюк прозвітував про проведену роботу в ОТГ за 2018 рік. Він ознайомив присутніх з бюджетом громади, діяльністю галузей, поділився планами на майбутнє.

Начальник відділу освіти селищної ради Наталія Опанащук детальніше зупинилася на роботі освітянської галузі, зазначивши, що в минулому році на перші класи державою було виділено великі кошти. Також розповіла про новостворений інклюзивно-ресурсний центр та медіатеку в ОЗЗСО Пулинській ЗОШ І-ІІІ ст.

По земельних питаннях виступив заступник селищного голови Олександр Макеєнко.

У ході зборів жителі Буряківки порушували такі питання: внесення інвесторами в орну землю надмірної (на їхню думку) кількості отрутохімікатів; боротьби з самогоноварінням; придбання дитячого майданчика.

Стосовно дитячого майданчика відповідь отримали відразу: до кінця березня майданчик має бути готовий.

Мешканців Ягодинки найбільше турбує стан доріг.

Після завершення зборів у Буряківці виступив народний колектив «Промінь» Центру культури і дозвілля селищної ради.