Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Реформа освіти – школа майбутнього

Створення опорних закладів – це підвищення ефективності використання коштів, це шлях до рівного доступу всіх дітей до якісної освіти. Опорна школа – це не просто заміна однієї таблички на іншу чи заміна назви. Це – новий освітній простір, технічно оснащені кабінети, привабливий дизайн.

Наразі сьогодні є питання інклюзивної освіти, адже кожна дитина неповторна і має право на розвиток, на комфортне освітнє середовище.

2018 рік – рік старту НУШ, де все спрямоване на розвиток дитини і мотивацію до навчання. Діти грають в розумні ігри і не перестають дивувати і дивуватися.

Саме на цих питаннях було зосереджено увагу під час зустрічі начальника управління освіти і науки Житомирської ОДА Л.П. Шевчук з колективом працівників Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст., Чернявської та Очеретянської філій опорного закладу.

Звісно, проблеми ще є і їх немало. Але ми не стоїмо на місці, а значить обов’язково прийдемо до успіху. Бо якщо по-справжньому вірити в те, що робиш, то обов’язково зробиш.« повернутися до списку новин