ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ – ЗДОРОВЕ ЖИТТЯ

Дата: 01.03.2019 11:06

З першим весняним теплом в громаді продовжуються роботи з прибирання вулиць, доріг, тротуарів та інших територій. Двірниками селищної ради під керівництвом інспектора з питань  благоустрою В.І. Кардаш розпочато вирубку чагарників обабіч доріг у напрямку від газового господарства до села Ягодинки. Зібрано сміття по околицях вулиці М. Грушевського в смт Пулини- 17 мішків!!

Розвиток ніколи не відбувається просто так- лише через постійну працю. Одне прибирання- це лише частка того, що можна зробити для розвитку та процвітання нашого селища, а сміття на вулицях- результат байдужості. Наводячи лад ззовні, ми змінюємо щось всередині- і навпаки, і тільки об’єднавшись всі разом, ми зможемо протистояти проблемі.