МАСЛЯНА ПО-ПУЛИНСЬКИ

Дата: 28.02.2019 16:15

Фото без опису    28 лютого в Пулинах пройшло одне з найочікуваніших святПроводи зими та зустріч Весни. Чому найочікуваніше? А хто ж не чекає приходу весни? З традиційними гуляннями, фірмовими пулинськими млинцями, козацьким кулішем... А ще спалили опудало – символ прощання із зимовими турботами та негараздами. Якже яскраво воно палало!!! Згоріло все нечисте, і в повітрі запахло весною...

Святкові вітання жителям громади дарував Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк.Фото без опису

На свято були запрошені жителі всіх сіл громади. Присутніх радували своїми виступами аматори: народний колектив «Промінь», жіночий вокальний ансамбль «Мелодія душі», Олександр Виговський... Активними учасницями дійства були школярки Юлія Андрійчук, Вікторія Кравченко, Наталія Мушинська та наймолодші учасники – Богдан і Артем Саюки, Андрій Заєць.

Смаколиками присутніх частували керівники закладів культури с.Зелена Поляна, Чернявка, Ясна Поляна, Буряківка, Ягодинка, селищного БК «Заповіт».

Фото без описуСпортивні розваги (штовхання гирі та перетягування канату)  організував директор ДЮСШ Роман Павлюк.

За смачний куліш вдячні Володимиру Лисюку, а за солодощі (фірмові торти) – ТОВ «Мерсі» ЛТД.