В громаді продовжуються проходити збори громадян.

Дата: 28.02.2019 14:11

27 лютого стартували збори громадян на території Кошелівського старостинського округу - селах Сколобів, Веснянка, Кошелівка.Фото без опису

У ході заходу селищний голова Олександр Гаврилюк прозвітував про проведену роботу в об’єднаній  територіальній громаді за 2018 рік. Керівник громади ознайомив жителів старостинського округу з бюджетом громади за 2018 рік, діяльністю в галузях громади, досягненнями та подальшими планами. Начальник відділу освіти селищної ради Опанащук Н.В. проінформувала про проведені заходи, закуплені матеріали по Сколобівській ЗОШ І-ІІст., Кошелівській ЗОШ І-ІІІ ст. та ЗДО в с.Сколобів, с. Кошелівка.Фото без опису

Про діяльність культури, соціальний захист населення та розвиток фізичної культури і спорту розповів начальник відділу гуманітарного селищної ради Андрійчук Г.С.

Про найбільш хвилююче питання для жителів усіх населених пунктів – земля, прозвітував заступник селищного голови Макеєнко О.І.

В.о. старости Климчук С.А. прозвітував про проведену роботу на території старостинського округу за 2018 рік.

В ході зборів жителі сіл старостинського округу порушували питання: збереження  фельдшерського пункту в селі, заключення декларацій із сімейними лікарями, вуличне освітлення, низька ціна на молоко, оформлення права власності на земельні ділянки.

Збори громадян продовжуватимуться на слідуючому тижні в с.Буряківка та с. Ягодинка.