Щодо укладання договорів аптечними закладами з НСЗУ за програмою реімбурсації (виплата компенсацій) «Доступні ліки»

Дата: 25.02.2019 14:22

З 1 квітня 2019 року Урядова программа «Доступні ліки» переходить під адміністрування Національної служби здоров»я України (НСЗУ). Відшкодування вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму за програмою реімбурсації «Доступні ліки» відбуватиметься відтепер виключно за договором аптечних закладів різних форм власності з Національної служби здоров»я України (НСЗУ).

Слід зазначити, що НСЗУ надає інформацію стосовно всіх запитань, що стосується реалізації Урядової програми «Доступні ліки» за договором з НСЗУ.

Для отримання інформаційної підтримки керівникам аптечних закладів потрібно заповнити форму за посиланням: