До уваги жителів Пулинського району, які отримують субсидію

Дата: 19.02.2019 09:46

З 1 березня 2019 року, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №62 від 6 лютого 2019 року «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», кошти для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидій готівкою.

Виплату житлових субсидій у готівковій формі особам, які одержують пенсії, здійснюватиме Пенсійний фонд України. Пенсіонери отримуватимуть субсидію з 4 по 25 число місяця разом з пенсією у спосіб, яким особа отримує пенсійну виплату.

Особам, які не отримують пенсії, виплата житлових субсидій у готівковій формі буде здійснюватись  через АТ «Ощадбанк» шляхом  перерахування коштів для здійснення грошових переказів через платіжну систему «Система термінових переказів «Швидка копійка» або шляхом зарахування на поточні рахунки, відкриті в АТ «Ощадбанк». Для отримання коштів необхідно звернутись до  АТ «Ощадбанк» з паспортом та ідентифікаційним кодом.

Дану виплату одержувачам субсидій необхідно спрямувати на оплату комунальних послуг.

За більш детальною інформацією можна звернутись до управління праці або за телефоном  3-13-86.