Єднаймо Україну Тарасовим словом!

В актовій залі Пулинської школи мистецтв відбувся конкурс виконавців художнього слова імені Тараса Шевченка «Єднаймо Україну Тарасовим словом». Організатори- відділ гуманітарний, Центр культури і дозвілля та відділ освіти Пулинської селищної ради. Конкурс проводився в рамках відбіркового для участі у обласному, що приурочений 205-річчю Великого Кобзаря.

В конкурсі взяли участь понад тридцять читців різного віку – від 5 до 35 років. Майже три години члени журі та глядачі насолоджувались творами Шевченка у виконанні вихованців дошкільних дитячих закладів, учнів шкіл та аматорів закладів культури Пулинської селищної ради. До наших читців-аматорів також виявили бажання долучитись юні декламатори із Курненської та Соколівської громад.

Для журі не з легких було завдання обрати переможців. Всі виступи були  яскравими, емоційними, колоритними.  За підсумками  підбиття результатів та обговорення трійка переможців виглядає так:

І  місце – Катерина Конохова (с.Очеретянка).

ІІ місце – Ірина Поварчук (с.Ялинівка),

ІІІ  місце -  Альона Волосянська (смт.Пулини).

Переможці отримали дипломи та грошові премії. Всім учасникам конкурсу вручено подяки.