Привітали учасників бойових дій в Афганістані та вдів

Дата: 12.02.2019 09:07

11 лютого в Будинку культури Пулинської селищної ради відбувся захід, приурочений 30-річчю виведення радянських військ з Афганістану. З цієї нагоди в громаді побував депутат Верховної Ради Володимир Литвин. З концертною програмою виступив гурт «Ташакор».

З вступним словом до присутніх звернувся голова районної спілки ветеранів Афганістану Олександр Сахневич.

Наших земляків, учасників афганської війни, привітали і підтримали матеріально: селищний голова Олександр Гаврилюк, народний депутат Володимир Литвин, від райдержадміністрації та районної ради – голова райради Анатолій Липко.

Фото без описуПочесні грамоти селищної ради Олександр Станіславович вручив: Володимиру Іванчику, Анатолію Євпаку, Володимиру Костриці та Роману Ориновському.

Володимир Литвин нагородив Юрія Лівінчука (с.Очеретянка), Івана Трохименка, Олександра Сахневича, Іллю Саламатова (смт Пулини).

Володимир Михайлович також відзначив вдів ветеранів афганської війни – Антоніну Андрушко (смт. Пулини), Ніну Остапчук (с. В’язовець). Наталії Токовчук вручив матеріальну допомогу вдома, перебуваючи перед зустріччю у с. Стара Олександрівка.Фото без опису

Учасникам заходу прозвучали музичні вітання від групи «Ташакор» (у перекладі з афганського - дякую) м. Біла Церква. Крім ветеранів-афганців, мали можливість подивитися концерт усі охочі.