Очистили узбіччя дороги від сміття

Дата: 08.02.2019 16:20

П’ятниця, 9 лютого, у двірника селищної ради Валерія Черниша та іще двох чоловіків розпочався з прибирання від сміття узбіччя дороги "Пулини – атомагістраль Київ-Чоп".

Фото без описуПісля того, як зійшов сніжний покрив, на поверхні стало видно все, що повикидали люди. Це пластикові та скляні пляшки, пакети, паперові обгортки, різний непотріб. А найбрудніше було біля автобусної зупинки, що в бік Пулин.

- Там зібрали 17 мішків сміття, - говорить інспектор з питань благоустрою відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та земельних відносин селищної ради Валентина Кардаш. – В. Чернишу допомагали двоє чоловіків, які направлені Пулинським районним сектором філії державної установи "Центр пробації" на відпрацювання. Крім цього, вони вирубують молоді кущі, що підростають обабіч дороги.

Люди мали б бережніше ставитися до навколишнього середовища, не смітити. Бо чисто в першу чергу не там, де прибирають, а там, де не смітять.