Оголошення про проведення конкурсу на право оренди майна, що перебуває у комунальній власності Пулинської селищної ради

Назва об’єкта та місце знаходження:

нежитлове приміщення площею 34,3 кв.м, що знаходиться за адресою: Житомирська область, Пулинський район, с. Ясна Поляна, вул. Лесі Українки, 44.

Балансоутримувач  – Пулинська селищна рада.

Поточний розмір орендної плати за місяць становить 223,85 грн.

Вартість майна,що передається в оренду згідно зі звітом про незалежну оцінку становить 17908 грн.

Умови конкурсу: Учасникам, що бажають взяти участь у конкурсі, необхідно не пізніше  07.02.2019 року подати до Пулинської селищної ради свої пропозиції. Разом із заявою про оренду нерухомого майна подаються такі документи:

для учасників, які є юридичними особами:

• документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
  • копії установчих документів.

для учасників, які є фізичними особами:

• копію документа, що посвідчує особу учасника Конкурсу, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;
  • свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності.

Учасник має право подати одну конкурсну пропозицію на об’єкт.

Основним критерієм визначення переможця є максимальний розмір орендної плати.

У разі якщо подано лише одну заяву, конкурс на право оренди не проводиться і договір оренди укладається із заявником.

Додаткова інформацію можна отримати за тел3-12-04.