Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Про реалізацію Проекту ЄС/ПРООН в Пулинах

6 лютого під головуванням очільника Пулинської громади Олександра Гаврилюка відбулася зустріч з головами та представниками об’єднань співвласників багатоповерхових житлових будинків смт Пулини.

На зустрічі йшлося про реалізацію Проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень». Його мета – мобілізація співвласників житла у багатоповерхових будинках та їх мотивація до підвищення рівня енергоефективності власних будинків.

У ході зустрічі, яка пройшла в активній діловій атмосфері, відбулося обговорення. Спеціаліст І категорії відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та земельних відносин Іван Кайданюк зазначив, що присутні виявили бажання брати участь у Проектах, проводити роботу в створенні ОСББ, там де їх іще немає. Адже такі Проекти не тільки допомагатимуть у проведенні серії групових та індивідуальних консультацій для активістів уже створених ОСББ та які мають створити, але і пошуку та отримання фінансування для ініціатив по покращенню стану будинків.



« повернутися до списку новин