Триває Чемпіонат району з футзалу

3 лютого з цього виду спорту зіграні матчі на базі Тетірської, Курненської загальноосвітніх шкіл та ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст.

За інформацією директора дитячо-юнацької спортивної школи Пулинської селищної ради Романа Павлюка, у цих змаганнях взяли участь п’ять команд нашої громади.

Футболісти «Полісся» (с. Очеретянка) здобули перемогу над «Арсеналом» (с.Старий Майдан) та «Олімпом» (с.Тетрірка) з рахунками 3:2.

Команда дитячо-юнацької спортивної школи переграла футболістів «Льонка» (с.Молодіжне) з рахунком 5:2 та поступилася «Арсеналу» (10:3).

Футболісти «Пулин» зіграли внічию (2:2) з командою Курненської загальноосвітньої школи та виграли у Новозаводської ЗОШ з рахунком 7:1.

«Фанат» (смт. Пулини) здобув перемогу над «Зенітом» (с.Великий Луг) з рахунком 6:1 та Пулинськими «Копами» - 3:2.

Пулинські «Копи» переграли «Зеніт» з рахунком 4:3.

Команда «Юність» не брала участі у змаганнях.