Літературна ярмарка нових надходжень

Дата: 28.01.2019 12:07

26 січня діти зібралися у селищній бібліотеці на літературну ярмарку нових надходжень. Кожен присутній мав можливість здійснити подорож в царство нових книг.

Книги - це повноводна ріка, а нові книги для бібліотеки, як корали для ріки. Наприкінці 2018 року дитячий відділ отримав 184 нові книги.

Пригоди, подорожі, фантастика, енциклопедії, книги по шкільній програмі, казки, поезії – все це було в огляді бібліотекаря під назвою:«До нас нова книга прийшла». Школярі мали можливість побувати в ролі бібліотекаря і рекомендували книги читачам, активними були в бесіді «Чим захоплюють нас нові книги».

Вікторина «З якої це казки, з якого це твору?» дала можливість показати свої знання про прочитані книги. Ігри та конкурси були на завершення нашої зустрічі з новими виданнями. Діти охоче вибрали нові книги для читання.

Ольга Буланова, бібліотекар дитячого відділу селищної бібліотеки.