Кубок селищного голови Олександра Гаврилюка з волейболу

З метою популяризації волейболу та залучення до спорту широкого кола молоді у суботу, 26 січня, у приміщенні ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст. проходив кубок селищного голови О. С. Гаврилюка з волейболу. В ньому взяли участь три жіночі команди.

На початку турніру його учасниць привітали: очільник нашої громади Олександр Гаврилюк, начальник відділу гуманітарного Георгій Андрійчук, голова ВФСТ «Колос» Михайло Шакура.

Крім двох команд селища – це «Пулинчанка-1» та «Пулинчанка-2», до участі у змаганнях були запрошені представниці Курненської ОТГ. Гра проходила по круговій системі. Головним суддею змагань був активний гравець команди «Фанат» Микола Іщенко.

Перше місце посіли волейболістки команди «Пулинчанка-1», друге – «Пулинчанка-2», третє місце дісталося нашим гостям. Команді переможцю вручено Кубок та Диплом І ступеню, решті – відповідно Дипломи ІІ та ІІІ ступенів.

Кращим гравцем визнано Лілю Тимощук («Пулинчанка-1»).

Від селищного голови команди-учасниці отримали грошову винагороду.

-Такий турнір у нас проводився вперше, - коментує спортивну подію Георгій Андрійчук. - Будемо сподіватися, що наступного року коло учасників розшириться.

Серед чоловічих команд подібні змагання відбудуться наступної суботи (2 лютого).