Вихованці ліцею поглибили свої знання з історії України

22 січня, у День Соборності України, працівниками бібліотеки Пулинської селищної ради з учнями професійного ліцею проведено тематичну годину «Соборність – це єдність і злагода».

У кабінеті «Дорожнього руху» (класний керівник В. В. Черниш), де зібралися учні, була представлена відповідна література. Її принесли з собою завідувачка книгозбірнею Олена Грозовська та бібліотекар І категорії Людмила Пашківська.

У ході заходу працівники бібліотеки провели екскурс у минуле країни, ознайомивши підростаюче покоління з подіями 100-річної давності, що ввійшли в історію, як свято Соборності. З цієї нагоди було продемонстровано відеофільм. Також учні дали відповіді на запитання вікторини, що стосувалися державності та нашої символіки.

Проведена тематична година допомогла вихованцям ліцею поглибити свої знання з історії України.