Сміливці купалися в крижаній воді

Дата: 19.01.2019 15:05

У народі говорять, що на Водохреще вода має цілющу силу. Тож аби запастися здоров’ям на весь рік, в крижану воду пірнають люди не тільки підготовлені, а й ті сміливці, котрі це роблять вперше. Вперше 19 січня купалися і староолександрівчанки – Станіслава Цаплінська та Каріна Черниш.

Після завершення ранішнього богослужіння настоятель Миколаївського храму отець Сергій Янчук освятив ополонку на ставку смт Пулини. Після 12 години туди почали сходитися та з’їжджатися люди. Біля водойми чергували працівники ДСНС та карета швидкої допомоги.

Коли вода була освячена, відчайдухи один за одним почали туди пірнати. Серед сміливців були і жінки. Мешканки Старої Олександрівки Станіслава Цаплінська (директор місцевого Будинку культури) та юна Каріна Черниш спеціально приїхали в Пулини, аби скупатися в ополонці.

«Настрій – пречудовий. Після купання відчула себе набагато бадьорішою, неначе помолоділа наполовину», - трохи жартома і всерйоз сказала Станіслава Анатоліївна.