Вихованці школи мистецтв отримали нагороди облдержадміністрації

Вже традиційно, на початку кожного року, обдаровані діти із різних районів Житомирщини – переможці музичних, художніх, літературних конкурсів – отримують відзнаки від голови обласної державної адміністрації. Такі відзнаки мають і двоє вихованців школи мистецтв Пулинської селищної ради.

Цьогоріч свято для більше 100 талановитих дітей влаштували у Старий Новий рік, 14 січня, в приміщені обласної ради. На святі побували учні художнього відділу школи мистецтв (викладач Олена Рачкован) – Дарина Кищак та Іванна Кравченко, котрі мають досягнення на Всеукраїнських конкурсах.

Від імені голови ОДА Ігоря Гундича дітей привітав керівник апарату Олексій Шатило.

У сесійній залі кожен із школярів зміг відчути себе депутатом та спробувати себе у ролі спікера.

«Наші вихованці з подарунками, радісні й веселі повернулися додому», - зазначає директор Василь Бернацький.